Programok 2013

 2013. ÉVI PROGRAMJAINK

 

December

12.22. 17:00 Balatonakarattya  Advent Akarattyán
 Balatonakarattya, Állomás tér
 Plakát
12.23. 17:30 Zamárdi  Karácsonyváró hangverseny
 Zamárdi, Plébánia templom
 Meghívó

November

11.26. 10:00 Keszthely

Sajtótájékoztató
Keszthely, Balatoni Múzeum
Meghívó

11.22. 14:00 Siófok

Sajtótájékoztató

Siófok, NÉBIH Oktatási Központ

 11.18.  17:00  Csopak Balatoni Téli Esték
Csopak, Kultúrház
Meghívó

   Október 

10.12.

14.00 Csopak Őszi Mulatság
Csopak, Plul malom
Meghívó

10.05.

15.00 Balatonalmádi Tökfesztivál
Balatonalmádi, Pannónia Kulturális Központ
Meghívó

Május

05.29.

9.00-14.00

Csopak

 BeNatur - Természetvédelem jelentősége a Balaton régióban nemzetközi kitekintéssel
 
Csopak, Park Villa (Balaton-felvidéki  Nemzeti Park)
 Program 

05.25.

10.00

Badacsonylábdihegy

 Badacsonylábdihegyi csoport megalakulásának 10. évfordulója
 
Badacsonytördemic, Faluház
 Meghívó 

05.11.

8.30-12.30

Fonyód

 Napos Napok Kampány Magyrországon
 Fonyód, Piac tér
 Részletek 

05.10.

14.00-15.00

 Környezeti Tanácsadó Iroda

 Napos Napok Kampány Magyarországon
 Balatonederics, Eötvös Károly Általános Iskola
 Részletek 

05.10.

14.00-15.00

 Környezeti Tanácsadó Iroda

 Napos Napok Kampány Magyarországon
 Balatonkeresztúr, Festetics Kristóf Ált. Isk.
 Részletek 

05.10.

11.30-12.30

 Környezeti Tanácsadó Iroda

 Napos Napok Kampány Magyarországon
 Somogyvár, Szent László Király Ált. Isk.
 Részletek

05.09.

 13.30-14.30  Környezeti Tanácsadó Iroda  Napos Napok Kampány Magyarországon
 Balatonszárszó, József Attila Általános Iskola
 Részletek

Április

04.28. 15.30 Ábrahámhegy  Kővágóörsi Tűbarát foltvarró műhely 
 tagjainak kiállítása

 Ábrahámhegy, Művelődési Ház
 Meghívó 
04.27. 7.00 Ábrahámhegy  Halászléfőző és horgásztalálkozó
 Ábrahámhegyi strand
 Meghívó 
04.20. 9.30  2013. évi I. rendes küldöttgyűlés
 Siófok Oktatási Központ és Üdülő, Vitorlás u. 15.
 Meghívó 
04.12. 18.00 Ábrahámhegy  Kis kert nagy öröm
 Szauer Rózsa előadása
 Ábrahámhegy, Könyvtár (Badacsonyi u. 12.)
 Plakát
04.07  15.00  Minden csoport  Víz Napi Balcsi Party
 Minden évben a Víz Világnapja alkalmából,
 családi program 22 helyszínen
 Helyszínek listája
 Plakát 

Március

03.06

17.00 Balatonarács  Balatoni Téli Esték előadássorozat
 Dr. Jánosik Zsuzsa: Férfi agy - női agy
 Balatonarács, Népház
 Meghívó 

03.02

15.00  Ábrahámhegy  Házi készítésű sütemény 
 bemutató és kóstoló

 Ábrahámhegy, Kultúrház
 Meghívó

03.01.

9.30  2013. évi I. elnökségi ülés
 Balatonarács, Népház
 Meghívó

Február

02.27. 17.30 Csopak  Balatoni Téli Esték előadássorozat
 Madarakról madárbarátoknak
 
Csopak, Kultúrház
 Meghívó
02.24. 15.30 Badacsonylábdihegy  Koszorúzás - Herczeg Ferenc emléktábla
 
Badacsonylábdihegy, Szent I. Kápolnával szemben
02.23. 17.00  Balatonrendes  VI. Kocsonya Kavalkád 
 Balatonrendes, Kultúrház
 Meghívó
02.12. 14.00 Balatonederics
Nemesvita 
 Húshagyó keddi mulatság
 Balatonederics, Tájház
 Meghívó 
02.10. 15.00 Csopak  XIII. Asszonyfarsang
 Csopak, Kultúrház
 Meghívó

Január

01.25. 17.00 Balatonarács  Balatoni Téli Esték - Hanny Szabó Anikó költői estje
 Balatonarácsi Népház
 Meghívó

 
Programjaink időpontja az időjárás függvényében változhat. Kérjük, előtte érdeklődjön a honlapunkon megtalálható csoport vagy a központi NABE iroda telefonszámán!